Oberliga

2015-2016 NORD GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Füchse Duisburg 42 35 0 2 0 1 4 110 267 88 501
Tilburg Trappers 42 30 1 1 0 1 9 95 221 87 879
Hannover Indians 42 29 1 2 0 2 8 95 217 118 720
MEC Halle 04 42 26 1 5 3 1 6 94 196 87 705
Herner EV 42 26 2 3 0 2 9 90 193 104 656
EHC Neuwied Die Bären 42 28 0 0 2 2 10 88 175 129 644
Hannover Scorpions 42 26 0 3 0 2 11 86 183 112 873
Icefighters Leipzig 42 26 2 0 2 1 11 85 211 124 732
ESC Moskitos Essen 42 21 1 2 0 1 17 70 173 121 685
Rostock Piranhas 42 18 0 1 1 1 21 58 173 221 761
EC Harzer Falken 42 12 2 1 1 1 25 44 157 203 885
ESC Wedemark Scorpions 42 13 0 1 1 2 25 44 144 206 822
Black Dragons Erfurt 42 10 1 2 1 3 25 40 156 218 637
EHC Timmendorfer Strand 42 11 2 0 1 1 27 39 135 230 711
FASS Berlin 42 9 0 1 0 2 30 31 125 237 571
Hamburger SV 42 8 0 0 3 3 28 30 113 214 645
ECC Preussen Berlin 42 6 1 0 0 1 34 21 119 279 842
Crocodiles Hamburg 42 2 1 3 0 0 36 14 103 283 569
                       
2015-2016 SUD GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
EV Regensburg 40 34 1 1 1 1 2 108 202 96 579
EHC Bayreuth die Tigers 40 24 2 2 0 0 12 80 156 113 640
EC Peiting 40 18 4 3 1 2 12 71 141 122 562
EV Landshut 40 18 4 0 2 4 12 68 149 118 554
Selber Wölfe 40 19 0 2 1 2 16 64 145 139 952
Tölzer Löwen 40 14 1 7 2 3 13 63 125 113 625
Deggendorfer SC 40 15 3 3 1 2 16 60 141 142 593
Blue Devils Weiden 40 13 1 1 3 2 20 48 130 160 504
ERC Bulls Sonthofen 40 12 1 0 0 3 24 41 137 185 637
EHC Klostersee 40 10 0 2 4 0 24 38 120 170 760
EHV Schönheide 09 40 5 0 0 2 2 31 19 93 181 779
                       
FINALS NORD GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Duisburger Fuchse 4 1 0 0 0 0 3 3 10 10  
Leipziger Icefighters 4 3 0 0 0 0 1 9 10 10  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Tilburg Trappers 3 3 0 0 0 0 0 9 14 3 70
Hannover Scorpions 3 0 0 0 0 0 3 0 3 14  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Hannover Indians 3 3 0 0 0 0 0 9 10 4  
Neuwied "Die Baren" 3 0 0 0 0 0 3 0 4 10  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Saale Bulls 4 3 0 0 0 0 1 9 15 12  
Herner EV 4 1 0 0 0 0 3 3 12 15  
                       
FINALS SUD GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
EV Regensburg 4 3 0 0 0 0 1 9 12 8  
Blue Devils Weiden 4 1 0 0 0 0 3 3 8 12  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Bayreuth "Die Tigers" 3 3 0 0 0 0 0 9 17 6  
Deggendorfer SC 3 0 0 0 0 0 3 0 6 17  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
EC Peiting 4 3 0 0 0 0 1 9 13 13  
Tolzer Lowen 4 1 0 0 0 0 3 3 13 13  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
EV Landshut 3 3 0 0 0 0 0 9 14 5  
Selber Wolfe 3 0 0 0 0 0 3 0 5 14  
                       
                       
QUARTER FINALS GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
EV Regensburg 4 3 0 0 0 0 1 9 23 11  
Leipziger Icefighters 4 1 0 0 0 0 3 3 11 23  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Tilburg Trappers 4 3 0 0 1 0 0 10 17 6 52
EV Landshut 4 0 1 0 0 0 3 2 6 17  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Bayreuth "Die Tigers" 5 3 0 0 1 0 1 10 28 15  
Saale Bulls 5 1 1 0 0 0 3 5 15 28  
  GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Hannover Indians 4 1 0 0 0 0 3 3 11 9  
EC Peiting 4 3 0 0 0 0 1 9 9 11  
                       
                       
HALF FINALS GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
EV Regensburg 4 0 1 0 2 0 1 3 18 20  
Bayreuth "Die Tigers" 4 1 2 0 1 0 0 6 20 18  
                       
FINALS GP GW OTW PSW OTL PSL GL Pts GF GA PIM
Tilburg Trappers 5 2 1 0 0 0 2 8 11 7 150
EC Peiting 5 2 0 0 1 0 2 7 7 11  
                       

 

2016-2017 NORD Hauptrunde                
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. Herner EV 2007 30 23 3 3 1 78 127 68 59  
2. Tilburg Trappers 30 22 1 0 7 68 148 64 84  
3. Füchse Duisburg 30 21 1 3 5 68 156 86 70  
4. Crocodiles Hamburg 30 17 5 1 7 62 145 104 41  
5. Moskitos Essen 30 17 4 2 7 61 125 72 53  
6. MEC Halle 04 30 16 1 4 9 54 101 75 26  
7. Icefighters Leipzig 30 15 2 3 10 52 108 92 16  
8. ESC Wedemark Scorpions 30 13 3 2 12 47 126 132 -6  
9. Hannover Indians 30 14 0 1 15 43 86 85 1  
10. Black Dragons Erfurt 30 11 1 3 15 38 113 121 -8  
11. Rostock Piranhas 30 8 3 2 17 32 96 121 -25  
12. ECC Preussen Berlin 30 8 2 0 20 28 71 116 -45  
13. EC Harzer Falken 30 7 2 1 20 26 88 146 -58  
14. EHC Timmendorfer Strand 06 30 5 4 2 19 25 92 152 -60  
15. Hannover Scorpions 30 6 1 4 19 24 79 135 -56  
16. FASS Berlin 30 4 0 2 24 14 89 181 -92  

 

2016-2017 SUD Hauptrunde                
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. VER Selb 32 22 6 1 3 79 164 89 75  
2. Tölzer Löwen 32 23 2 1 6 74 122 68 54  
3. EV Regensburg 32 19 2 2 9 63 139 84 55  
4. EC Peiting 32 16 2 5 9 57 116 104 12  
5. Deggendorfer SC 32 16 2 3 11 55 125 104 211  
6. 1. EV Weiden 32 12 3 4 13 46 124 126 -2  
7. EV Landshut 32 13 1 3 15 44 85 84 1  
8. ERC Sonthofen 32 10 3 5 14 41 92 118 -26  
9. Höchstadter EC (N) 32 11 2 2 17 39 86 121 -35  
10. EV Lindau (N) 32 9 4 1 18 36 85 126 -41  
11. EHC Waldkraiburg (N) 32 6 4 3 19 29 73 117 -44  
12. EHV Schönheide 09 32 3 1 2 26 13 73 143 -70  

 

2016-2017 OL NORD Meisterrunde              
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
1 Herner EV 44 31 3 3 7 102 181 113 537
2 Füchse Duisburg 44 30 1 3 10 94 219 126 815
3 Moskitos Essen 44 29 4 2 9 94 181 107 560
4 Tilburg Trappers 44 30 1 1 12 93 201 102 1038
5 Crocodiles Hamburg 44 23 5 2 14 81 199 168 654
6 Icefighters Leipzig 44 20 2 5 17 69 160 146 682
7 MEC Halle 04 44 21 1 5 17 69 142 139 630
8 ESC Wedemark Scorpions 44 16 3 2 23 56 165 204 801

 

2016-2017 OL NORD Qualifisierungsrunde              
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
1 Hannover Indians 44 24 0 1 19 73 136 105 814
2 Black Dragons Erfurt 44 19 1 4 20 61 152 158 664
3 Rostock Piranhas 44 18 3 2 21 60 153 161 668
4 ECC Preussen Berlin 44 16 2 2 24 53 126 156 605
5 EHC Timmendorfer Strand 06 44 11 4 4 25 45 137 203 640
6 Hannover Scorpions 44 13 1 4 26 43 114 174 765
7 EC Harzer Falken 44 12 2 2 28 42 132 204 649
8 FASS Berlin 44 6 0 3 35 21 123 255 728

 

2016-2017 OL SÜD Meisterrunde              
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
1 Tölzer Löwen 46 31 2 5 8 102 167 103 744
2 Selber Wölfe 46 28 6 1 11 97 211 140 600
3 EV Regensburg 46 28 4 2 12 94 200 125 725
4 EC Peiting 46 22 3 7 14 79 162 149 874
5 Deggendorfer SC 46 21 3 4 18 73 167 150 752
6 ERC Bulls Sonthofen 46 15 6 6 19 63 135 159 616
7 Blue Devils Weiden 46 15 5 4 22 59 169 182 738
8 EV Landshut 46 17 1 5 23 58 123 142 594

 

2016-2017 Achtelfinale NORD              
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  EV Herne 4 3 0 0 1 9 9 10  
  Hannover Indians 4 1 0 0 3 3 10 9  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Füchse Duisburg 3 3 0 0 0 9 18 6  
  MEC Halle 3 0 0 0 3 0 6 18  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Moskitos Essen 3 3 0 0 0 9 8 3  
  Leipziger Ice Fighters 3 0 0 0 3 0 3 8  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Tilburg Trappers 4 3 0 0 1 9 18 12  
  Crocodiles Hamburg 4 1 0 0 3 3 12 18  

 

2016-2017 Achtelfinale SÜD              
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Tolzer Löwen 3 3 0 0 0 9 10 5  
  EV Landshut 3 0 0 0 3 0 5 10  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Selber Wölfe 4 3 0 0 1 9 18 13  
  Blue Devils Weiden 4 1 0 0 3 3 13 18  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  EV Regensburg 4 1 0 0 3 3 6 10  
  ERC Bulls Sonthofen 4 3 0 0 1 9 10 6  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  EC Peiting 4 3 0 0 1 9 20 17  
  Deggendorfer SC 4 1 0 0 3 3 17 20  

 

2016-2017 Viertelfinale              
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Tolzer Löwen 3 2 1 0 0 8 8 3  
  Hannover Indians 3 0 0 1 2 1 3 8  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Selber Wölfe 4 0 1 0 1 2 9 17  
  Tilburg Trappers 4 3 0 1 0 10 17 9  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Füchse Duisburg 4 0 1 0 3 2 8 12  
  ERC Bulls Sonthofen 4 3 0 1 0 10 12 8  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Moskitos Essen 3 3 0 0 0 9 17 9  
  EC Peiting 3 0 0 0 3 0 9 17  

 

2016-2017 Halberfinale              
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Tolzer Löwen 4 1 2 0 0 7 13 11  
  ERC Bulls Sonthofen 4 1 0 2 0 5 11 13  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Moskitos Essen 4 1 0 0 3 3 13 16  
  Tilburg Trappers 4 3 0 0 0 9 16 13  

 

2016-2017 Finale                  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
  Tolzer Löwen 4 1 0 0 3 3 9 11  
  Tilburg Trappers 4 3 0 0 1 9 11 9  

 

2017-2018 OL NORD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. Tilburg Trappers 26 17 5 1 3 62 119 59 +60  
2. Icefighters Leipzig 26 18 1 3 4 58 115 67 +48  
3. Fuchse Duisburg 26 18 1 0 7 56 115 69 +46  
4. Hannover Scorpions 26 15 3 1 7 52 115 72 +43  
5. Essen Moskitos 26 12 6 1 7 49 111 69 +42  
6. Hannover Indians 26 13 3 4 6 49 99 74 +25  
7. Saale Bulls Halle 26 13 2 3 8 46 84 66 +18  
8. Herner EV 26 12 3 2 9 44 117 93 +24  
9. Crocodiles Hamburg 26 7 1 5 13 28 78 94 -16  
10. Black Dragons 26 7 3 0 16 27 83 118 -35  
11. Preussen Berlin 26 8 0 2 16 26 62 107 -45  
12. Rostock Piranhas 26 7 0 4 15 25 67 96 -29  
13. EHC Timmendorfer Strand 26 4 1 1 20 15 61 153 -92  
14. EC Harzer Falken 26 1 1 3 21 8 50 139 -89  

 

2017-2018 OL SÜD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. EV Landshut 32 21 3 1 7 70 137 82 +56  
2. Starbulls Rosenheim 32 21 3 1 7 70 133 78 +55  
3. Selber Wolfe 32 22 1 0 9 68 136 93 +43  
4. Deggendorfer SC 32 20 2 3 7 67 146 99 +47  
5. EC Peiting 32 19 1 1 11 60 146 110 +36  
6. ERC Sonthofen 32 15 2 5 10 54 109 92 +17  
7. Eisbaren Regensburg 32 16 0 1 15 49 125 109 +16  
8. EV Weiden 32 11 4 3 14 44 120 136 -16  
9. EV Lindau 32 12 2 2 16 42 113 124 -11  
10. Memmingen Indians 32 6 3 2 21 26 100 148 -48  
11. EHC Waldkraiburg 32 7 0 0 25 21 80 162 -83  
12. TEV Miesbach 32 1 0 2 29 5 74 186 -112  

 

2017-2018 OL NORD Meisterrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
1 Tilburg Trappers 44 31 7 3 3 110 202 102 814
2 Saale Bulls Halle 44 23 4 5 12 82 144 111 569
3 Icefighters Leipzig 44 21 3 7 13 76 166 133 549
4 Hannover Scorpions 44 20 6 4 14 76 181 149 666
5 Essen Moskitos 44 19 7 2 16 73 187 147 450
6 Fuchse Duisburg 44 22 2 3 17 73 175 142 668
7 Hannover Indians 44 16 9 6 13 72 142 131 567
8 Herner EV (From Q.R.) 44 27 5 2 10 93 233 136 631

 

2017-2018 OL SÜD Meisterrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
1 Deggendorfer SC 46 29 4 3 10 98 201 141 597
2 Starbulls Rosenheim 46 28 3 5 10 95 194 121 583
3 Selber Wolfe 46 28 3 3 12 93 193 142 582
4 EV Landshut 46 27 3 3 13 90 180 123 654
5 EC Peiting 46 23 5 1 17 80 194 160 653
6 ERC Bulls Sonthofen 46 20 3 7 16 73 153 140 490
7 Eisbaren Regensburg 46 19 3 1 23 64 176 178 751
8 Blue Devils Weiden 46 15 4 4 23 57 169 201 488

 

2017-2018 Achtelfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 3 3 0 0 0 9 16 5 24
8S Blue Devils Weiden 3 0 0 0 3 0 5 16 24
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2N MEC Halle 4 1 0 0 3 3 8 15 162
7S Eisbaren Regensburg 4 3 0 0 1 9 15 8 68
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3N Icefighters Leipzig 5 1 2 0 2 7 17 17 95
6S ERC Bulls Sonthofen 5 2 0 2 1 8 17 17 70
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4N Hannover Scorpions 5 3 0 0 2 9 16 17 107
5S EC Peiting 5 2 0 0 3 6 17 16 108
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Deggendorfer SC 3 3 0 0 0 9 12 0 111
8N Herner EV 3 0 0 0 3 0 0 12 108
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S Starbulls Rosenheim 4 2 1 0 1 8 13 7 28
7N Hannover Indians 4 1 0 1 2 4 7 13 40
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3S Selber Wolfe 3 2 1 0 0 8 17 10 40
6N Fuchse Duisburg 3 0 0 1 2 1 10 17 62
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4S EV Landshut 4 1 0 1 2 4 13 11 44
5N Moskitos Essen 4 2 1 0 1 8 11 13 68

 

2017-2018 Viertelfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 3 3 0 0 0 9 11 5 66
7S Eisbaren Regensburg 3 0 0 0 3 0 5 11 34
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Deggendorfer SC 5 3 0 0 2 9 22 15 50
5N Essen Moskitos 5 2 0 0 3 6 15 22 68
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3N Icefighters Leipzig 4 1 0 0 3 3 11 13 40
3S Selber Wolfe 4 3 0 0 1 9 13 11 48
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S Starbulls Rosenheim 4 1 0 0 3 3 11 15 28
4N Hannover Scorpions 4 3 0 0 1 9 15 11 70

 

2017-2018 Halberfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 5 3 0 1 1 10 17 9 117
4N Hannover Scorpions 5 1 1 0 3 5 9 17 62
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Deggendorfer SC 4 2 1 0 1 8 18 15 30
3S Selber Wolfe 4 1 0 1 2 4 15 18 46

 

2017-2018 Finale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 4 2 1 0 1 8 19 9 62
1S Deggendorfer SC 4 1 0 1 2 4 9 19 70

 

2018-2019 OL NORD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. Tilburg Trappers 48 35 4 5 4 118 256 127 129  
2. Hannover Scorpions 48 32 2 2 12 102 237 142 95  
3. Hannover Indians 48 29 5 3 11 100 188 139 49  
4. Saale Bulls Halle 48 26 3 4 15 88 220 145 75  
5. Moskitos Essen 48 26 3 2 17 86 198 129 69  
6. Herner EV 48 23 5 3 17 82 204 169 35  
7. Rostock Piranhas 48 21 3 2 22 71 148 171 -23  
8. Icefighters Leipzig 48 22 1 2 23 70 174 157 17  
9. Crocodiles Hamburg 48 20 4 2 22 70 184 178 6  
10. Füchse Duisburg 48 18 5 0 25 64 160 167 -7  
11. Techart Black Dragons 48 12 3 7 26 49 137 193 -56  
12. Harzer Falken 48 4 1 6 37 20 107 277 -170  
13. ECC Preussen Berlin 48 4 1 2 41 16 103 322 -219  

 

2018-2019 OL SÜD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. EC Peiting 32 21 3 1 7 70 149 84 65  
2. Eisbaren Regensburg 32 22 1 2 7 70 149 87 62  
3. EV Landshut 32 18 4 4 6 66 138 81 57  
4. SC Riessersee 32 16 6 3 7 63 109 79 30  
5. Starbulls Rosenheim 32 18 1 6 7 62 122 88 34  
6. ECDC Memmingen Indians 32 12 4 4 12 48 97 108 -11  
7. Blue Devils Weiden 32 10 6 3 13 45 107 123 -16  
8. Selber Wölfe 32 10 6 1 15 43 113 116 -3  
9. Hochstadter EC 32 9 3 4 16 37 93 129 -36  
10. EV Lindau Islanders 32 7 4 3 18 32 71 112 -41  
11. ERC Bulls Sonthofen 32 4 4 4 20 24 97 144 -47  
12. EHC Waldkraiburg Die Löwen 32 2 1 8 21 16 70 164 -94  

 

2018-2019 PRE - PLAYOFFS NORD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
7N Rostock Piranhas 3 2 0 0 1 6 12 8  
11N Techart Black Dragons 3 1 0 0 2 3 8 12  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
8N Icefighters Leipzig 3 1 0 1 1 4 6 10  
10N Füchse Duisburg 3 1 1 0 1 5 10 6  
Hamburg Crocodiles disqualified for pre-playoffs

 

2018-2019 OL SÜD Meisterrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff.
1 EC Peiting 50 34 5 1 10 113 228 135 93
2 EV Landshut 50 31 5 6 8 109 220 118 102
3 Eisbaren Regensburg 50 33 2 4 11 107 240 137 103
4 Starbulls Rosenheim 50 28 2 7 13 95 197 147 50
5 ECDC Memmingen Indians 50 21 5 6 18 79 154 166 -12
6 Selber Wölfe 50 20 8 1 21 77 186 187 -1
7 Blue Devils Weiden 50 15 7 3 25 62 165 196 -31
8 EV Lindau Islanders 50 11 6 6 27 51 115 163 -48

 

2018-2019 Achtelfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 4 2 1 1 0 9 16 8  
8S EV Lindau Islanders 4 0 1 1 2 3 8 16  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2N Hannover Scorpions 4 2 1 0 1 8 17 12  
7S Blue Devils Weiden 4 1 0 1 2 4 12 17  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3N Hannover Indians 4 1 0 1 2 4 14 17  
6S Selber Wölfe 4 2 1 0 1 8 17 14  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4N Saale Bulls Halle 3 2 1 0 0 8 13 7  
5S ECDC Memmingen Indians 3 0 0 1 2 1 7 13  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S EC Peiting 3 3 0 0 0 9 15 5  
8N Füchse Duisburg 3 0 0 0 3 0 5 15  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S EV Landshut 3 3 0 0 0 9 19 5  
7N Rostock Piranhas 3 0 0 0 3 0 5 19  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3S Eisbaren Regensburg 3 0 0 0 3 0 5 15  
6N Herner EV 3 3 0 0 0 9 15 5  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4S Starbulls Rosenheim 3 2 1 0 0 8 11 5  
5N Moskitos Essen 3 0 0 1 2 1 5 11  

 

2018-2019 Viertelfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S EC Peiting 3 0 0 1 2 1 11 15  
6N Herner EV 3 2 1 0 0 8 15 11  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 3 3 0 0 0 9 17 7  
6S Selber Wölfe 3 0 0 0 3 0 7 17  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S EV Landshut 4 3 0 0 1 9 19 14  
4N Saale Bulls Halle 4 1 0 0 3 3 14 19  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2N Hannover Scorpions 5 2 1 0 2 8 16 18  
4S Starbulls Rosenheim 5 2 0 1 2 7 18 16  

 

2018-2019 Halberfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 5 3 0 0 2 9 20 14  
6N Herner EV 5 2 0 0 3 6 14 20  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S EV Landshut 3 3 0 0 0 9 19 7  
2N Hannover Scorpions 3 0 0 0 3 0 7 19  

 

2018-2019 Finale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers 5 1 1 0 3 5 14 18  
2S EV Landshut 5 3 0 1 1 10 18 14  

 

2019-2020 OL NORD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. Tilburg Trappers 44 31 6 1 6 106 210 117 93  
2. Herner EV 44 31 1 2 10 97 198 142 56  
3. Crocodiles Hamburg 44 24 2 5 12 84 184 122 62  
4. Hannover Indians 44 21 4 7 12 78 140 117 23  
5. Icefighters Leipzig 44 22 3 3 16 75 168 134 34  
6. Hannover Scorpions 44 20 5 2 17 72 174 153 21  
7. Saale Bulls Halle 44 19 4 3 18 68 168 154 14  
8. Fuchse Duisburg 44 17 3 3 21 60 151 161 -10  
9. Rostock Piranthas 44 13 4 6 21 53 133 167 -34  
10. Moskitos Essen 44 10 3 4 26 40 137 202 -65  
11. TecArt Black Dragons 44 9 3 2 30 35 118 189 -71  
12. Krefelder EV 44 7 1 1 35 24 119 242 -123  

 

2019-2020 OL SUD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. ECDC Memmingen Indians 32 16 8 2 6 66 127 89 38  
2. Deggendorfer SC 32 16 5 2 9 60 154 114 40  
3. Starbulls Rosenheim 32 17 2 5 8 60 134 100 34  
4. Eisbaren Regensburg 32 15 2 5 10 54 141 113 28  
5. EV Fussen 32 16 0 6 10 54 98 100 -2  
6. SC Riessersee 32 10 7 7 8 51 121 101 20  
7. EC Peiting 32 12 5 5 10 51 112 98 14  
8. EV Lindau Islanders 32 13 1 4 14 45 100 130 -30  
9. Selber Wolfe 32 10 6 0 16 42 117 122 -5  
10. Blue Devils Weiden 32 10 4 3 15 41 105 132 -27  
11. ERC Bulls Sonthofen 32 11 2 3 16 40 117 131 -14  
12. Hochstadter EC 32 3 1 1 27 12 67 163 -96  

 

2019-2020 PRE - PLAYOFFS NORD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
7N Saale Bulls Halle 2 2 0 0 0 6 12 6  
10N Moskitos Essen 2 0 0 0 2 0 6 12  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
8N Fuchse Duisburg 3 1 0 1 1 4 8 9  
9N Rostock Piranthas 3 1 1 0 1 5 9 8  
 

 

2019-2020 OL SÜD Meisterrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff.
1 Eisbaren Regensburg 50 29 2 5 14 96 216 155 61
2 ECDC Memmingen Indians 50 23 11 4 12 95 186 144 42
3 SC Riessersee 50 22 9 8 11 92 196 138 58
4 Deggendorfer SC 50 24 8 3 15 91 226 184 42
5 Starbulls Rosenheim 50 25 3 5 17 86 200 156 44
6 EC Peiting 50 20 5 9 16 79 174 163 11
7 EV Fussen 50 23 0 8 19 77 168 176 -8
8 Selber Wolfe 50 15 9 3 23 66 177 186 -9
9 Blue Devils Weiden 50 13 6 7 24 58 164 218 -54
10 EV Lindau Islanders 50 14 4 4 28 54 142 219 -77

 

2019-2020 Achtelfinale
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Tilburg Trappers (*)                
8S Selber Wolfe (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2N Herner EV (*)                
7S EV Fussen (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3N Crocodilles Hamburg (*)                
6S EC Peiting (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4N Hannover Indians (*)                
5S Starbull Rosenheim (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Eisbaren Regensburg (*)                
8N Rostock Pirahas (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S ECDC Memmingen Indians (*)                
7N Saale Bulls Halle (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3S SC Riessersee (*)                
6N Hannover Scorpions (*)                
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4S Deggendorfer SC (*)                
5N Icefighters Leipzig (*)                

 

(*)
 De Duitse ijshockeyfederatie (DEB), de Duitse ijshockeycompetitie (DEL) en de DEL2
hebben gezamenlijk besloten het huidige ijshockeyseizoen met onmiddellijke ingang te
beëindigen vanwege de huidige ontwikkeling in de verspreiding van het coronavirus.

 

2020-2021 OL NORD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. Hannover Scorpions 43 28 8 1 6 101 225 122 103  
2. Tilburg Trappers 41 27 3 1 10 88 195 112 83  
3. Saale Bulls Halle 42 25 4 4 9 87 181 130 51  
4. Herner EV 46 25 1 5 15 82 195 148 47  
5. Crocodilles Hamburg 41 21 2 3 15 70 154 143 11  
6. Icefighters Leipzig 44 19 5 3 17 70 152 151 1  
7. Hannover Indians 40 20 1 1 18 63 158 155 3  
8. Erfurt Black Dragons 40 15 5 6 14 61 139 134 5  
9. EG Diez-Limburg 42 15 1 3 23 50 147 199 -52  
10. Rostock Piranhas 46 14 3 3 26 51 162 190 -28  
11. Herforder EV 42 12 2 5 23 45 160 204 -44  
12. Krefelder EV 81 43 11 3 3 26 42 141 199 -58  
13. Hammer Eisbaren 46 6 2 2 36 24 126 248 -122  

 

2020-2021 OL SUD Meisterrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1. Eisbaren Regensburg 35 27 3 0 5 87 155 88 67  
2. Selber Wolfe 36 24 4 3 7 83 147 81 66  
3. Starbulls Rosenheim 35 22 2 3 8 73 161 96 65  
4. Hochstadter EC 36 19 3 0 14 63 138 133 5  
5. SC Riessersee 36 17 1 4 14 57 123 122 1  
6. Deggendorfer SC 35 16 2 3 14 55 141 126 15  
7. EC Peiting 29 12 1 7 9 45 108 93 15  
8. EV Lindau Islanders 36 17 0 1 17 55 121 119 2  
9. ECDC Memmingen Indians 36 13 3 1 19 46 114 121 -7  
10. Blue Devils Weiden 34 11 5 0 18 43 122 128 -6  
11. EV Fussen 36 12 0 1 22 37 100 142 -42  
12. EHF Passau Black Hawks 35 9 1 1 24 30 106 159 -53  
13. HC Landsberg Riverkings 35 2 0 1 32 7 78 206 -128  

 

2020-2021 PRE - PLAYOFFS NORD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
8N Erfurt Black Dragons 1 1 0 0 0 3 6 1  
13N Hammer Eisbaren 1 0 0 0 1 0 1 6  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
10N Rostock Piranhas 1 0 1 0 0 2 5 4  
11N Herforder EV 1 0 0 1 0 1 4 5  
 

 

2020-2021 PRE - PLAYOFFS SUD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
7S EC Peiting 2 2 0 0 0 6 10 0  
10S Blue Devils Weiden 2 0 0 0 2 0 0 10  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PIM
8S EV Lindau Islanders 2 1 0 0 1 3 4 7  
9S ECDC Memmingen Indians 2 1 0 0 1 3 7 4  
Due to COVID 19 Blue Devils Weiden was excluded from the pre-play-offs

 

2020-2021 Viertelfinale NORD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Hannover Scorpions 2 2 0 0 0 6 12 7  
10N Rostock Piranhas 2 0 0 0 2 0 7 12  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2N Tilburg Trappers 2 1 1 0 0 5 11 4  
8N Erfurt Black Dragons 2 0 0 1 1 1 4 11  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3N Herner EV 2 2 0 0 0 6 10 0  
7N Hannover Indians 2 0 0 0 2 0 0 10  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
5N Crocodilles Hamburg 2 2 0 0 0 6 9 4  
6N Icefighters Leipzig 2 0 0 0 2 0 4 9  

 

2020-2021 Viertelfinale SUD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Eisbaren Regensburg 5 3 0 1 1 10 17 16  
9S ECDC Memmingen Indians 5 1 1 0 3 5 16 17  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S Selber Wolfe 3 3 0 0 0 9 14 3  
8S EV Lindau Islanders 3 0 0 0 3 0 3 14  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
3S Starbulls Rosenheim 3 1 2 0 0 7 14 7  
7S EC Peiting 3 0 0 2 1 2 7 14  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
4S Hochstadter EC 3 1 2 0 0 7 16 13  
5S SC Riessersee 3 0 0 2 1 2 13 16  

 

2020-2021 Halberfinale NORD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Hannover Scorpions 3 1 1 0 1 5 14 9  
5N Crocodilles Hamburg 3 1 0 1 1 4 9 14  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2N Tilburg Trappers 2 0 0 0 2 0 1 7  
3N Herne EV 2 2 0 0 0 6 7 1  

 

2020-2021 Halberfinale SUD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
2S Selber Wolfe 5 3 0 1 1 10 14 12  
3S Starbulls Rosenheim 5 1 1 0 3 5 12 14  
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Eisbaren Regensburg 3 2 1 0 0 8 16 11  
4S Hochstadter EC 3 0 0 1 2 1 11 16  

 

2020-2021 Finale NORD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Hannover Scorpions 3 1 1 1 0 6 14 11  
3N Herner EV 3 0 1 1 1 3 11 14  

 

2020-2021 Finale SUD
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1S Eisbaren Regensburg 4 1 0 1 2 4 11 10  
2S Selber Wolfe 4 2 1 0 1 8 10 11  

 

2020-2021 Finale OBERLIGA
  Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA PiM
1N Hannover Scorpions 5 1 1 1 2 6 14 14  
2S Selber Wolfe 5 2 1 1 1 9 14 14  

 

2021-2022 OL NORD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1.                      
2.                      
3.                      
4.                      
5.                      
6.                      
7.                      
8.                      
9.                      
10.                      
11.                      
12.                      
13.                      

 

2021-2022 OL SUD Hauptrunde
Rank Club GP GW OTW OTL GL Pts GF GA Diff. PIM
1.                      
2.                      
3.                      
4.                      
5.                      
6.                      
7.                      
8.                      
9.                      
10.                      
11.                      
12.                      
13.